Apartament per shitje, te ETC, Tirane.

 • 354,000€
Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania.

Overview

Property ID: HZ45726
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bathrooms
 • 130
 • m2

Description

Shitet apartament me siperfaqe 130 m2. Ka 2 tualete. Ballkon i madhe me pamje te lire. I pershtatshem per zyra dhe banim.

 • Address Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ45726
 • Price: 354,000€
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Eriselda Islamukaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Eriselda Islamukaj
 • Eriselda Islamukaj