Apartament per shitje , prane RTSH, Tirane.

 • 1,900,000€
Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania
For Sale
Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania
 • 1,900,000€

Overview

Property ID: HZ36188
 • Apartment, Commercial Property
 • Property Type
 • 7
 • Bedrooms
 • 4
 • Bathrooms
 • 513
 • m2

Description

Shitet apartament me siperfaqe 513 m2. Ka 7 dhoma, 4 tualete dhe 3 ballkone. Kati 11. Me 2 vende parkimi nga 11 m2 secili.

Aktualisht eshte e dhene me qira per 80’000 euro/vit.

 • Address Prane RTSH, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ36188
 • Price: 1,900,000€
 • Bedrooms: 7
 • Bathrooms: 4
 • Property Type: Apartment, Commercial Property
 • Property Status: For Sale

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj