Apartament per shitje prane qendres, Tirane

 • 1,900€/m2
Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania

Overview

Property ID: HZ46266
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 141.4
 • m2

Description

Me siperfaqe 141.4 m2, i organizuar ne 2+1 me 2 tualete nga te cilet njeri eshte me dritare dhe 1 ballkon. Kati 6.

 • Address Rruga Barrikadave, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ46266
 • Price: 1,900€/m2
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Eriselda Islamukaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Eriselda Islamukaj
 • Eriselda Islamukaj