Apartament me qera 2+1, Plazh Durres

 • 165€/muaj
Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
For Rent
Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 165€/muaj

Overview

Property ID: HZ32880
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom

Description

Jepet me qera apartament 2+1, me 2 ballkone dhe 1 tualet. I mobiluar.  Kati i dyte, pa ashensor.

 

 • Address Mbrapa Ish Hotel Lubjana, Plazh Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ32880
 • Price: 165€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Rent

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka