Apartament me pamje nga Kopshti Botanik, Tirane

 • 450€/muaj
The Botanical Park of Tirana, Rruga Selita e Vjeter, Tiranë, Albania
For Rent
The Botanical Park of Tirana, Rruga Selita e Vjeter, Tiranë, Albania
 • 450€/muaj

Overview

Property ID: HZ39713
 • Apartment
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 135
 • m2

Description

Jepet me qera apartament 3+1 me siperfaqe 135 m2. Kati 3 banim. Me 2 ballkone dhe 2 tualete. Mundesi parkimi.

 • Address Kopshti Botanik, Tirane
 • City Tirane

Details

 • Property ID: HZ39713
 • Price: 450€/muaj
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Rent

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Eriselda Islamukaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Eriselda Islamukaj
 • Eriselda Islamukaj