Apartament luksoz per qera, te Selvia, Tirane.

 • 900€/muaj
Rruga e Dibrës 123, Tirana, Albania.

Overview

Property ID: HZ45493
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 1
 • Garage
 • 127
 • m2

Description

Jepet me qera apartament luksoz me siperfaqe 127 m2. Totalisht i mobiluar. Ne cmim perfshihet dhe parkimi.

 • Address Rruga e Dibrës 123, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ45493
 • Price: 900€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Garage: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Rent

Contact Information

Shiko Listimet
Eriselda Islamukaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Eriselda Islamukaj
 • Eriselda Islamukaj