Apartament luksoz banimi per shitje, Kompleksi Delijorgji, Tirane.

 • 500,000€
Okazion For Sale
Rruga e Kavajës, Tiranë, Albania.
Okazion For Sale
Rruga e Kavajës, Tiranë, Albania.
 • 500,000€

Overview

Property ID: HZ47328
 • Apartment
 • Property Type
 • 4
 • Bedrooms
 • 4
 • Bathrooms
 • 1
 • Garage
 • 350
 • m2

Description

Shitet apartament luksoz me siperfaqe 350 m2 dhe lartesi 3.3 m. I organizuar ne: sallon i madhe me oxhak, kuzhine gatimi me ambient ngrenie, 4 dhoma gjumi me tualet secila, dhoma e miqve dhe ballkon i bollshem. Sistem qendror ngrohje-ftohje. Ashensor i personalizuar per katin. Investim i konsiderueshem. Ne cmim perfshihet nje garazhd i mbyllur me 2 poste parkimi.

 • Address Rruga e Kavajës, Tiranë, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ47328
 • Price: 500,000€
 • Bedrooms: 4
 • Bathrooms: 4
 • Garage: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla