Apartament luksoz 2+1 per shitje, prane RTSH, Tirane.

 • 320,000€
Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania.
Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania.
 • 320,000€

Overview

Property ID: HZ42760
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 137
 • m2

Description

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 137 m2. Ka 2 dhoma gjumi te medha, njera nga te cilat del ne ballkon me dere dru alumin, 2 banjo njera me vaske jacuzzi dhe tjetra me dush SPA. Sisteme moderne elektrike, tv, interenet dhe ajer te kondisnionuar te centralizuar. I sapo rinovuar teresisht, i shtruar me parket te cilesise te larte, i perbere nga nje soggiorno e madhe dhe plote drite. Kati 5. Pallat i ri.

 • Address Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ42760
 • Price: 320,000€
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova