Apartament luksi 4+1 per shitje, prane Komunes se Parisit, Tirane.

 • 380,000€
Komuna e Parisit, Tirana, Albania.

Overview

Property ID: HZ46164
 • Apartment
 • Property Type
 • 4
 • Bedrooms
 • 3
 • Bathrooms
 • 219
 • m2

Description

Shitet apartament 4+1 me siperfaqe 219 m2. Organizohet ne: sallon, kuzhine e vecuar, 4 dhoma gjumi, garderobe, lavanteri, depo, 4 tualete dhe 2 ballkone. Prona eshte e mire investuar duke perfshire oxhakun funksional, sistem qendror Daikin, dritare termik etj. Pjese e nje objekti shume cilesore i vitit 2017 me 2 ashensore dhe 2 kate parkimi nentoke. Mundesi blerje parkimi. Apartamenti ka nje investim te konsiderueshem dhe shitet i mobiluar.

 • Address Komuna e Parisit, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ46164
 • Price: 380,000€
 • Bedrooms: 4
 • Bathrooms: 3
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla