Apartament i mirmobiluar prane rruges se Kavajes, Tirane.

 • 500€/muaj
Qendër, Rruga e Kavajës, Tiranë, Albania
For Rent
Qendër, Rruga e Kavajës, Tiranë, Albania
 • 500€/muaj

Overview

Property ID: HZ40573
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms

Description

Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome pritje – kuzhine, me 2 tualete dhe 1 ballkon. Kati 4, me ashensor. Pallat i ri.

 • Address Prane rruges se Kavajes, Tirane.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ40573
 • Price: 500€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Rent

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Eriselda Islamukaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Eriselda Islamukaj
 • Eriselda Islamukaj