Apartament i mire mobiluar mbrapa UET-se, Tirane.

 • 400€/muaj
Rruga Shefqet Musaraj, Tiranë, Albania

Overview

Property ID: HZ41112
 • Apartment
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 70
 • m2

Description

Jepet me qera apartament 1+1, 70 m2. Kati 2, pallat i ri. Apartamenti ndodhet ne nje lagje te qete dhe ka mundesi parkimi. Akses me rruget kryesore.

 • Address Mbrapa UET, rruga Shefqet Musaraj, Tirane.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ41112
 • Price: 400€/muaj
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Rent

Contact Information

Shiko Listimet
Eriselda Islamukaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Eriselda Islamukaj
 • Eriselda Islamukaj