Apartament duplex 3+1 me qera, perballe Fakultetit Juridik, Tirane

 • 1,300€/muaj
Rruga Milto Tutulani, Tirana, Albania

Overview

Property ID: HZ26489
 • Apartment
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 3
 • Bathrooms
 • 1
 • Garage

Description

Jepet me qera dublex 3+1, me kuzhine me vete dhe verande te madhe. Apartamenti ka 3 tualete, 2 nga te cilat me dritare. Kati 6.  Orientimi lindje – jug – perendim. Me vend parkimi.

 • Address Rruga Milto Tutulani, perballe Fakultetit Juridik, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ26489
 • Price: 1,300€/muaj
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 3
 • Garage: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Rent

Contact Information

Shiko Listimet
Eriselda Islamukaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Eriselda Islamukaj
 • Eriselda Islamukaj