Apartament 78 m2 prane shkolles Eftali Koci, Durres

 • 45,000€
8CFV+6RP, Rruga Prokop Meksi, Durrës, Albania
For Sale
8CFV+6RP, Rruga Prokop Meksi, Durrës, Albania
 • 45,000€

Overview

Property ID: HZ48282
 • Apartment
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 78
 • m2

Description

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 78 m2. Apartamenti eshte i mobiluar, ka 1 ballkon dhe 1 tualet. Kati 5 pa ashensor.

 • Address Prane shkolles Eftali Koci, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ48282
 • Price: 45,000€
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka