Apartament 3+1+parkim, prane Liqenit Artificial, Tirane.

 • 1,000€/muaj
Rruga Peti, Albania.

Overview

Property ID: HZ46437
 • Apartment
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 1
 • Garage

Description

Jepet me qera apartament 3+1. Organizohet ne: sallon, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 3 ballkone. Apartamenti eshte i mire arreduar. Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi.

 • Address Rruga Peti, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ46437
 • Price: 1,000€/muaj
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Garage: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Rent

Contact Information

Shiko Listimet
Eriselda Islamukaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Eriselda Islamukaj
 • Eriselda Islamukaj