Apartament 3+1+Parkim per shitje ose per qera, kompleksi “The Touch of Sun”

 • 412,000€
 • 1,500€/muaj
Rruga Ibrahim Shalqizi, Mjull-Bathore, Albania.
For Rent For Sale
Rruga Ibrahim Shalqizi, Mjull-Bathore, Albania.
 • 412,000€
 • 1,500€/muaj

Overview

Property ID: HZ45045
 • Apartment
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 3
 • Bathrooms
 • 1
 • Garage
 • 184
 • m2

Description

Shitet apartament 3+1 me siperfaqe totale 184 m2 dhe siperfaqe verande 119 m2. Organizohet ne: soxhorno, kuzhine gatimi e vecuar, depo, 3 dhoma gjumi, garderobe, 3 tualete, ambient per barbeque. Dizenjo me eficenze energjike, fasade termo-izoluese dhe mure e dysheme dopio zeizolues. Kompleksi ofron super siguri, pishine, palester, salle lojrash, kinema, kend lojrash. I gjithe kompleksi eshte i rrethuar me nje gardh dhe hyrja kryesore ka nje porte te siguruar. Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi.

 • Address Rruga Ibrahim Shalqizi, Mjull-Bathore, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ45045
 • Price: 412,000€
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 3
 • Garage: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Rent, For Sale

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj