Apartament 3+1 te Kompleksi Diell, Qerret.

 • 150,000€
Rruga e Fshatrave Turistike, Qerret, Albania
For Sale
Rruga e Fshatrave Turistike, Qerret, Albania
 • 150,000€

Overview

Property ID: HZ40843
 • Apartment
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 120
 • m2

Description

Shitet apartament 3+1 me siperfaqe 120 m2. Me 2 ballkone dhe 2 tualete.
Apartamenti eshte i investuar. Kati 4.

 • Address Kompleksi Dielli, Qerret.
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ40843
 • Price: 150,000€
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj