Apartament 3+1 te ish Rajoni Policise, Durres

 • 115,000€
Rruga Kasem Durresi, Durrës, Albania

Overview

Property ID: HZ37536
 • Apartment
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 142
 • m2

Description

Shesim apartament 3+1 me siperfaqe 142 m2. Kati 5, me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, sallon-kuzhine, me 2 tualete dhe 2 ballkone. Me punime gipsi dhe mobilim modern.

 • Address Rruga Kasem Durresi
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ37536
 • Price: 115,000€
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka