Apartament 3+1 prane Sheshit Pavaresia, Vlore

 • 135,000€
Rruga Shyqyri Ali Merka, Vlorë, Albania

Overview

Property ID: HZ36382
 • Apartment
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 3
 • Bathrooms
 • 160
 • m2

Description

Shitet apartament 3+1 me siperfaqe 160 m2. Me 3 ballkone dhe 2 tualete. Kati 8 me ashensor.

 • Address Vlore, Albania
 • City Vlore
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ36382
 • Price: 135,000€
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 3
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj