Apartament 3+1 prane fakultetit Juridikut, Tirane

Rruga Janos Hunyadi, Tiranë, Albania

Overview

Property ID: HZ42405
 • Apartment
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 151
 • m2

Description

Shitet apartament 3+1 me siperfaqe 150.92 m2, me 2 ballkone dhe 2 tualete.

 • Address Prane Juridikut, rruga Janos Hunyadi, Tirane
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ42405
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Eriselda Islamukaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Eriselda Islamukaj
 • Eriselda Islamukaj