Apartament 3+1 per shitje ose qera, prane 21 Dhjetorit, Tirane.

 • 175,000€
 • 700€/ne muaj
Rruga Kongresi i Lushnjës, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
For Rent For Sale
Rruga Kongresi i Lushnjës, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 175,000€
 • 700€/ne muaj

Overview

Property ID: HZ30364
 • Apartment
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 2
 • Garages
 • 140
 • m2

Description

Shitet ose jepet me qera apartament 3+1 me siperfaqe 140 m2. Ka 2 tualete me dritare dhe 1 ballkon. Kati 2. Orientimi Lindje-Perendim. Mundesi parkimi. Pallat me punime shume cilesore, i ndertuar ne vitin 2019. 

 • Address Rruga Kongresi i Lushnjës, 21 Dhjetori, Tirane.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ30364
 • Price: 175,000€
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Garages: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Rent, For Sale

Contact Information

Shiko Listimet
Eriselda Islamukaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Eriselda Islamukaj
 • Eriselda Islamukaj