Apartament 3+1 per shitje, prane Universitetit Mesdhetar, Tirane.

Bulevardi Gjergj Fishta 52, Tirana 1023, Albania.

Overview

Property ID: HZ46269
 • Apartment
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 149
 • m2

Description

Shitet apartament 3+1 me siperfaqe totale 149 m2. Organizohet ne: sallon, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Ndodhet ne katin e 3 banim.

 • Address Bulevardi Gjergj Fishta 52, Tirana 1023, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ46269
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla