Apartament 3+1 per shitje, prane Fafa Resort, Golem.

 • 175,000€
Golem, Albania.

Overview

Property ID: HZ47214
 • Apartment
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 145
 • m2

Description

Shitet apartament 3+1 me siperfaqe 145 m2. Organizohet ne: sallon, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Ne vijen e pare bregdetare me pamje nga deti. Ndodhet ne nje zone e cila te ofron te gjitha fasilitetet.

 • Address Golem, Albania.
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ47214
 • Price: 175,000€
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj