Apartament 3+1 per shitje, Kompleksi Darling, Tirane.

 • 800€/m2
Featured For Sale
Ali Demi, Tirana, Albania.

Overview

Property ID: HZ44496
 • Apartment
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 121
 • m2

Description

Shitet apartament 3+1 me siperfaqe totale 121 m2. Kati i 5. Pallat i ri, në fazë ndërtimi. Punime shume cilesore dhe me nje kubature te rregullt.

 • Address Ali Demi, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ44496
 • Price: 800€/m2
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale

Features

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla