Apartament 3+1 me qira ne Bllok, Tirane

 • 950€/muaj
Blloku, Tirana, Albania

Overview

Property ID: HZ45872
 • Apartment
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 150
 • m2

Description

Apartamenti me siperfaqe 150 m2 eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare dhe ballkon te bollshem. Sistem qendror ngrohje-ftohje dhe kuzhine e kompletuar me ajrosje natyrale. Orjentimi jug-perendim. Kati 5-te.

 • Address Rruga Ibrahim Rugova, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ45872
 • Price: 950€/muaj
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Rent

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla