Apartament 3+1 me pamje nga deti, Vollga Durres

 • 157,000€
Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
For Sale
Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 157,000€

Overview

Property ID: HZ32480
 • Apartment
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 157
 • m2

Description

Shitet apartament 3+1 me kuzhine me vete, me siperfaqe 157 m2 me pamje nga deti. Apartamenti eshte i mobiluar, ka 2 tualete dhe 2 ballkone.  Kati 7 me ashensor .

 • Address Prane Restorant 4 Stinet, Vollga Durres.
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ32480
 • Price: 157,000€
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka