Apartament 3+1 me pamje fantastike per shitje, te Stacioni Trenit, Tirane.

 • 170,000€
Bulevardi Zogu I, Tiranë, Albania.

Overview

Property ID: HZ45641
 • Apartment
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 138
 • m2

Description

Shitet apartament 3+1 me siperfaqe 138 m2. I organizuar ne: sallon, kuzhine me vete, 3 dhoma gjumi, depo, 2 tualete( nje me dritare) dhe 2 ballkone. Kati 11 me 2 ashensore. Nje nga komplekset me te mira dhe te mirembajtura te zones.

 • Address Bulevardi Zogu I, Tiranë, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ45641
 • Price: 170,000€
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla