Apartament 3+1 i sapo rinovuar per shitje, Ish-Bllok, Tirane.

 • 235,000€
Featured For Sale
Rruga Brigada VIII, Tiranë, Albania.
Featured For Sale
Rruga Brigada VIII, Tiranë, Albania.
 • 235,000€

Overview

Property ID: HZ44930
 • Apartment
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 140
 • m2

Description

Shitet apartament 3+1 me siperfaqe bruto 140 m2 dhe siperfaqe neto 124 m2. Organizohet ne: sallon, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon qe lidhet me 2 nga dhomat e gjumit. Apartamenti eshte i sapo rinovuar dhe i pamobiluar. Kati 4.

 • Address Rruga Brigada VIII, Tiranë, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ44930
 • Price: 235,000€
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale

Features

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla