Apartament 3+1+1 parkim per shitje prane Juridikut, Tirane.

 • 420,000€
Featured For Sale
Rruga Janos Hunyadi, Tiranë, Albania
Featured For Sale
Rruga Janos Hunyadi, Tiranë, Albania
 • 420,000€

Overview

Property ID: HZ39503
 • Apartment
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 1
 • Garage
 • 182

Description

Shitet apartament 3+1 me siperfaqe 182 m2. Ka 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Kati 3. Me 1 parkim 21 m2.

 • Address Prane Juridikut, perballe Spar market, Tirane.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ39503
 • Price: 420,000€
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Garage: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj