Apartament 260 m2 perballe Ambasades Amerikane, Tirane

 • 650,000€
Rruga Dervish Hima, Tirana, Albania

Overview

Property ID: HZ33952
 • Apartment
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 2
 • Garages
 • 260
 • m2

Description

Shitet apartament me siperfaqe 260 m2. Apartamenti ka 3 dhoma gjumi, njeren me gardarobe dhe 2 tualete. Te gjitha dhomat te shtruara me parket, cilesi shume e larte punimesh. Me verande te madhe qe ofron super pamje. Kati 7 me ashensor. Te perfshire ne cmim edhe 2 parkime.

 • Address Rruga Dervish Hima, perballe Ambasades Amerikane, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ33952
 • Price: 650,000€
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Garages: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj