Apartament 2+1+parkim per shitje, Astir, Tirane.

 • 800€/m2
Rruga Feizi Himzo, Tiranë 1001, Albania.

Overview

Property ID: HZ43439
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 1
 • Garage
 • 135
 • m2

Description

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 135 m2. Organizohet ne: soxhorno, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon dhe 2 tualete ku njeri eshte me dritare. Objekti i vitit 2021.
Sebashku me apartamentit shitet dhe nje parkim me vleren 10’000 euro.

 • Address Rruga Feizi Himzo, Tiranë 1001, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ43439
 • Price: 800€/m2
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Garage: 1
 • Property Status: For Sale

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla