Apartament 2+1 te San Pietro Residence, Gjiri Lalezit

 • 1,550€/m2
Plazhi San Pietro, Gjiri i Lalezit Durres, Plazhi San Pietro 2000, Albania
For Sale
Plazhi San Pietro, Gjiri i Lalezit Durres, Plazhi San Pietro 2000, Albania
 • 1,550€/m2

Overview

Property ID: HZ45463
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 105.7
 • m2

Description

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 105.7 m2. Kati 1.

Residenca ka akses të drejtpërdrejtë me detin dhe shtrihet midis pishave dhe gjelbërimit.

 • Address Apartament 2+1 te San Pietro Residence, Gjiri Lalezit
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ45463
 • Price: 1,550€/m2
 • Bedrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale

Contact Information

Shiko Listimet
Eriselda Islamukaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Eriselda Islamukaj
 • Eriselda Islamukaj