Apartament 2+1 rruga e Kavajes, perballe fabrikes se birres, Tirane

 • 850€/m2
Rruga e Kavajës, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
For Sale
Rruga e Kavajës, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 850€/m2

Overview

Property ID: HZ28280
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 109.6
 • m2

Description

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 109.6 m2. Me 2 tualete dhe 1 ballkon. Orientimi jug lindje, pallati eshte me fasade te vendiluar.

 • Address Rruga e Kavajes , perballe Fabrikes se Birres, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ28280
 • Price: 850€/m2
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Eriselda Islamukaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Eriselda Islamukaj
 • Eriselda Islamukaj