Apartament 2+1 prane Muzeumit te Deshmoreve, Durres

 • 830€/m2
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania

Overview

Property ID: HZ35473
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 127
 • m2

Description

Shiten 2 apartament 2+1 me siperfaqe 127 m2, kati 3 dhe i 4 i te njejtit pallat. Apartamentet jane totalisht te rikonstrukturuara me elekrtike, hidraulike dhe te shtruara me parket. Te gjitha punimet jane shume cilesore. Me pamje nga Muzeumi Deshmoreve.

 • Address Rruga Aleksander Goga, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ35473
 • Price: 830€/m2
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka