Apartament 2+1 prane Hotel Majestic, Shkembi Kavajes, Durres

 • 50,000€
Shkembi i Kavajes, Durrës, Albania

Overview

Property ID: HZ36753
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 90
 • m2

Description

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 90m2, kati 2 banim. Me 2 ballkone dhe 2 tualete. Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete, te gjelberuar me peme dhe te fresket. 

 • Address Shkembi Kavajes, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ36753
 • Price: 50,000€
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka