Apartament 2+1 per shitje, te Mine Peza, Tirane.

 • 95,000€
Rruga Mine Peza, Tiranë, Albania.

Overview

Property ID: HZ46338
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 102
 • m2

Description

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe neto 102 m2. Organizohet ne: sallon i bollshem me kuzhine te vecuar, korridor qe ben shperndarjen ne dy dhoma gjumi, nje depo, 2 tualete dhe nje ballkon. Apartamenti orientohet drejt Lindje-Perendimit ku mundeson ndricim dhe ben qe apartamenti te jete shume i ngrohte gjate dimrit e tejet i fresket gjate veres. Apartamenti pozicionohet ne katin e II te nje ndertimi ekzistues.

 • Address Rruga Mine Peza, Tiranë, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ46338
 • Price: 95,000€
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale

Features

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla