Apartament 2+1 per shitje, Shkoze, Tirane.

 • 850€/m2
Rruga Shaban Baxhaku, Tiranë, Albania.

Overview

Property ID: HZ48058
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 100
 • m2

Description

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 100 m2. Organizohet ne: sallon, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete.

 • Address Rruga Shaban Baxhaku, Tiranë, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ48058
 • Price: 850€/m2
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj