Apartament 2+1 per shitje, Qendra Tregtare ETC, Tirane.

 • 450,000€
Featured For Sale
Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania.
Featured For Sale
Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania.
 • 450,000€

Overview

Property ID: HZ45786
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 162

Description

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 162 m2. Organizohet ne: sallon, kuzhine me vete, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon.

 • Address Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ45786
 • Price: 450,000€
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Eriselda Islamukaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Eriselda Islamukaj
 • Eriselda Islamukaj