Apartament 2+1 per shitje, prane Shkolles se Baletit, Tirane.

 • 125,000€
Rruga Petro Nini Luarasi, Tiranë, Albania.
For Sale
Rruga Petro Nini Luarasi, Tiranë, Albania.
 • 125,000€

Overview

Property ID: HZ47736
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 105.6
 • m2

Description

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe totale 105.6 m2. Organizohet ne: sallon, kuzhine gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 korridore te vegjel dhe 2 ballkone me pamje te lire. Kati 4 me ashensor. Vendndodhje ideale.

 • Address Rruga Petro Nini Luarasi, Tiranë, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ47736
 • Price: 125,000€
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova