Apartament 2+1 per shitje, prane kompleksi Fafa 2, Golem.

 • 100,000€
Golem, Albania

Overview

Property ID: HZ46494
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 84
 • m2

Description

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 84 m2. Organizohet ne: sallon, kuzhine e vecuar, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkon. I mobiluar. Ka shperndarje 270 grade me nga nje familje per kat. Kati 2. Poste parkimi per banoret.

 • Address Golem, Albania.
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ46494
 • Price: 100,000€
 • Bedrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla