Apartament 2+1 per shitje, ne Fresk, Tirane.

 • 80,000€
Featured For Sale
Rr. Th. Filipeu, Qesarakë, Rruga Thoma Filipeu, Tiranë, Albania.
Featured For Sale
Rr. Th. Filipeu, Qesarakë, Rruga Thoma Filipeu, Tiranë, Albania.
 • 80,000€

Overview

Property ID: HZ45235
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 110
 • m2

Description

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe totale 110 m2. Organizohet ne: sallon, kuzhine e kompletuar, 2 dhoma gjumi, 1 tualet i mire investuar dhe me dritare, 2 ballkone. I shtruar me parket. Orientimi Lindje-Jug. Kati 7 me ashensor. Pjese e nje zone te qete dhe me nje pamje shume te bukur nga mali Dajtit.

 • Address Rr. Th. Filipeu, Qesarakë, Rruga Thoma Filipeu, Tiranë, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ45235
 • Price: 80,000€
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale

Features

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla