Apartament 2+1 per shitje, ne Fresk, Tirane.

 • 70,000€
Rruga Sotir Caci, Tiranë, Albania.

Overview

Property ID: HZ45530
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 88.7
 • m2

Description

Shite apartament 2+1 me siperfaqe 88.7 m2. Organizohet ne: sallon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Kati 2. Post parkimi per banoret e kompleksit. Ndodhet ne nje zone te qete dhe me ajer te paster.

 • Address Rruga Sotir Caci, Tiranë, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ45530
 • Price: 70,000€
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale

Features

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla