Apartament 2+1 per shitje, me pamje nga Liqeni Thate, Tirane.

 • 270,000€
Liqeni Thatë, Albania.

Overview

Property ID: HZ47946
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 112
 • m2

Description

Shite apartament 2+1 i organizuar ne sallon, kuzhine gatimi, lavanderi, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. I mobiluar ne menyre moderne. Ne cmim perfshihet dhe nje parkim i mbyllur.

 • Address Liqeni Thatë, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ47946
 • Price: 270,000€
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj