Apartament 2+1 per qera, tek Vilat Gjermane, Tirane.

 • 350€/muaj
Featured For Rent
Rruga Fuat Toptani, Tiranë, Albania.
Featured For Rent
Rruga Fuat Toptani, Tiranë, Albania.
 • 350€/muaj

Overview

Property ID: HZ46241
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms

Description

Jepet me qera apartament 2+1. Organizohet ne: sallon, kuzhine gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

 • Address Rruga Fuat Toptani, Tiranë, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ46241
 • Price: 350€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Rent

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova