Apartament 2+1 per qera te Blv. Zogu I, Tirane.

 • 450€/muaj
Bulevardi Zogu I, Tiranë, Albania

Overview

Property ID: HZ36625
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 124
 • m2

Description

Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 124 m2. Apartamenti ka mobilim bashkekohor. Ka 2 ballkone dhe 1 tualet. Kati 7. Orientimi Lindje.

 • Address Bulevardi Zogu I, Tiranë, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ36625
 • Price: 450€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Rent

Contact Information

Shiko Listimet
Eriselda Islamukaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Eriselda Islamukaj
 • Eriselda Islamukaj