Apartament 2+1 per qera, Rruga Elbasanit, Tirane.

 • 600€/muaj
Rruga Faik Konica, Tirana, Albania.
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 135
 • m2

Overview

Property ID: HZ47386
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 135
 • m2

Description

Jepet me qera apartament me siperfaqe totale 135 m2. Eshte i organizuar ne sallon bashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Banesa ofrohet plotesisht e mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme dhe me nje stil bashkekohor. Ngrohja dhe ftohja kryhet nepermejt kondicionereve te vendosur ne cdo dhome.Dritaret jane dopjo xham te pajisura me grila dhe ballkoni eshte i orientuar nga veri-lindja. Ndodhet ne katin e 11-te nje pallati te ri, shume prane me rrugen kryesore. Ne zonen perreth mund te gjeni sherbime te ndryshme si: supermarket, farmaci, bare, restorante, furre buke etj.

 • Address Rruga Faik Konica, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ47386
 • Price: 600€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Rent

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova