Apartament 2+1 per qera, Rruga e Durresit, Tirane.

 • 480€/muaj
Rruga e Durrësit, Tirana, Albania.

Overview

Property ID: HZ44837
 • Apartment
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 100
 • m2

Description

Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 100 m2. I organizuar ne 3 dhoma, 1 tualet me dritare dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i pamobiluar, i gjithe ne drite, i ngrohte dhe i qete. Eshte i pershtatshem per banim ose per zyra, klinika, laboratore etj. Apartamenti eshte me pamje nga rruga kryesore. Kati i 3.

 • Address Rruga e Durrësit, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ44837
 • Price: 480€/muaj
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Rent

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova