Apartament 2+1 per qera, prane Zogut te Zi, Tirane.

 • 450€/muaj
Street Muhamet Gjollesha Md.38 H.1, Tirana 1023, Albania.
For Rent
Street Muhamet Gjollesha Md.38 H.1, Tirana 1023, Albania.
 • 450€/muaj

Overview

Property ID: HZ48289
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms

Description

Jepet me qera apartament 2+1. I organizuar ne: sallon, kuzhine gatimi, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. I mobiluar. Kati 8 i nje objekti me ashensor.

 • Address Street Muhamet Gjollesha Md.38 H.1, Tirana 1023, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ48289
 • Price: 450€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Rent

Features

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla