Apartament 2+1 per qera, prane Kopshtit Zoologjik, Tirane.

 • 650€/muaj
Rruga Eduard Mano, Albania.

Overview

Property ID: HZ47075
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms

Description

Jepet me qera apartament 2+1. Organizohet ne: sallon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre moderne.

 • Address Rruga Eduard Mano, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ47075
 • Price: 650€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Rent

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Eriselda Islamukaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Eriselda Islamukaj
 • Eriselda Islamukaj