Apartament 2+1 per qera, prane Drejtorise se Policise, Tirane.

 • 500€/muaj
Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania.
For Rent
Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania.
 • 500€/muaj

Overview

Property ID: HZ44703
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 103
 • m2

Description

Jepet me qera apartament 2+1. I organizuar ne: sallon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje ballkon. Kati i 3 me ashensor.

2+1 apartment for rent. Organized in: living room, 2 bedrooms, 2 bathrooms and a balcony. 3rd floor with elevator.

 • Address Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ44703
 • Price: 500€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Rent

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova