Apartament 2+1, ngjitur me hotel Adriatik, Plazh Durres

 • 49,000€
Rruga Pavarësia, Plazh, Durrës 2000, Albania
For Sale
Rruga Pavarësia, Plazh, Durrës 2000, Albania
 • 49,000€

Overview

Property ID: HZ26422
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 68
 • m2

Description

Shitet apartament me siperfaqe 68m2, 2+1, me 1 ballkon dhe 1 tualet. Pamje ballore nga deti.

 • Address Ngjitur me Hotel Adriatik, Plazh Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ26422
 • Price: 49,000€
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Irini Limka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Irini Limka
 • Irini Limka